Grāmatvedības uzņēmums SIA FINANCE

Grāmatvedības uzņēmums, firma FINANCE
Par mums Pakalpojumi Cenas Ēku atjaunošana Starp citu Kontakti  

Par mums

SIA FINANCE ir grāmatvedības firma, kas sniedz grāmatvedības ārpakalpojumus uzņēmumiem un privātpersonām. Firmā strādā pieredzes bagāti sava aroda lietpratēji, kas profesionāli pārzina normatīvo aktu prasības grāmatvedības jomā, jo jau no dibināšanas dienas mūsu vienīgais uzdevums ir nodrošināt nodokļu maksātājus ar profesionāli izpildītiem grāmatvedības pakalpojumiem.
Grāmatvedības uzņēmums SIA FINANCE kārto dažādu nodokļu maksātāju grāmatvedību, veicot:

  • pilnu grāmatvedības apkalpošanu vai
  • sniedzot atsevišķus pakalpojumus

Grāmatvedības firma SIA FINANCE nodrošina grāmatvedības pakalpojumu sniegšanu atbilstoši Latvijas Republikas likumdošanas prasībām. Uzņēmumā strādā profesionāli un pieredzes bagāti speciālisti, kas ne tikai precīzi un vienmēr termiņā izdara visus ar grāmatvedību saistītus darbus, bet arī ir kompetenti, lai ieteiktu labākos risinājumus dažādos jautājumos.
Jau vairāku gadu garumā SIA FINANCE kārto grāmatvedību celtniecības, pakalpojumu, ražošanas un citu nozaru uzņēmumiem un pašnodarbinātām personām, ka arī sniedz grāmatvedības pakalpojumus bezpeļņas organizācijām un fiziskām personām. Klienti, kas ir uzticējuši mums grāmatvedības vešanu, ir pārliecinājušies par mūsu sniegto pakalpojumu augsto kvalitāti.
Mums ir svarīgi, lai nodokļu maksātāji, izmantojot grāmatvedības ārpakalpojumus, saņemtu ne tikai kvalitatīvu pakalpojumu par pieņemamu cenu, bet arī ietaupītu.

Tāpēc grāmatvedības firma SIA FINANCE sniedz saviem klientiem atsevišķus gramatvedības pakalpojumus par brīvu.

SIA FINANCE sniegtie grāmatvedības pakalpojumi ir civiltiesiski apdrošināti. Mes saprotam uzņēmēju rūpes par datu un informācijas drošību, kur sava loma ir arī cilvēka faktoram. Tāpēc SIA FINANCE ir ieviesis datu aizsardzības un uzraudzības sistēmas, kas kopā ar juridiski izstrādātiem dokumentiem nodrošina augsta līmeņa konfidencialitāti.

SIA FINANCE grāmatvedības kārtošanas pamatprincipus var apkopot un izteikt trīs punktos:

  • profesionālisms
  • stabilitāte
  • konfidencialitāte.
grāmatvedība
 
© SIA FINANCE. Autortiesības aizsargātas ar likumu. Jebkura nesankcionēta pārpublicēšana tiks uzskatīta par autortiesības likuma pārkāpumu. © SIA Zīmols izstrāde, reklāma, pozicionēšana